Wpisz aby wyszukać

Aktualności

„Jak Judyta” – warsztaty dla kobiet w Warszawie

Udostępnij

7 kwietnia podczas XXV Targów Wydawców Katolickich w Warszawie odbędą się warsztaty rozwoju osobistego dla kobiet „Jak Judyta”. Bezpłatne spotkanie poprowadzi Małgorzata Kornacka, psychoterapeutka odnosząca się w swojej pracy do wartości chrześcijańskich i autorka książki „Boży coaching. To Ci się opłaca. Jak Biblia może pomóc w terapii”. Tematykę piękna kobiety poruszy dziennikarka Anna Popek.

Uczestniczki warsztatów będą miały okazję porozmawiać o różnych wymiarach kobiecego piękna, a także zastanowić się nad odpowiedziami na niełatwe pytania, które dotyczą granic między asertywnością a egoizmem oraz wysoką samooceną a pychą.

„Boży coaching” przybliża zagadnienia związane z modną dziś tematyką emocji, a także omawia kwestie dotyczące przebaczenia, smutku i depresji. Publikacja wypełnia lukę na rynku poradników napisanych przez certyfikowanych psychoterapeutów. Poradnik w przystępny sposób odnosi ugruntowaną naukową wiedzę do Bożego przekazu dotyczącego człowieka.

Autorka książki w swojej publikacji zastanawia się nad tym, czy głęboka wiara może uchronić nas od stanu depresji i lęku oraz czy człowiek naprawdę wierzący w Boga może być zgorzkniały i pozbawiony radości. Psychoterapeutka stawia pytanie, czy może najlepszym coachem nie jest Ten, który nas stworzył, a także szuka wspólnego mianownika Pisma Świętego i terapii.

Jan Tatura zilustrował książkę humorystycznymi rysunkami.

Warsztaty są organizowane we współpracy z portalami: Stacja7.pl i miamaria.pl. Spotkanie odbędzie się 7 kwietnia o godz. 15.00 w namiocie w Arkadach Kubickiego w Zamku Królewskim w Warszawie. Wstęp wolny.

materiały organizatora

ekai/mp

Tags:

Napisz komentarz